В Ужгороді діятиме міська програма медичної реабілітації військових – рішення виконкому

війна інвалід медицина здоров'я фото

Програму медичної реабілітації осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях щодо забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України на 2023 – 2025 роки затвердили сьогодні, 4 січня, на першому у 2023 році засіданні виконкому Ужгородської міської ради.

Як ідеться у проєкті рішення, із початку військової агресії російської федерації багато захисників-героїв України отримують поранення різного ступеня важкості під час ведення бойових дій. Після отриманих поранень та травм військові потребують фізичної та психологічної реабілітації. Тож міська Програма спрямована на реабілітацію опорно-рухового апарату у осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях, та психологічну реабілітацію у санаторно-курортних закладах. Реабілітаційно-відновне лікування розраховане мінімум на 12 днів.

Фінансове забезпечення Програми на 3 роки – 16 млн 80 тис. грн, по 5 млн 360 тис. грн щороку. Документ ще внесуть на розгляд сесії міської ради.

Як наголосив міський голова Богдан Андріїв, якщо буде потреба – фінансування Програми збільшать.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *