В ОДА обговорювали ремонт доріг в майбутньому

ремонт доріг ОДА фото

Нараду з питань ремонту, будівництва та утримання автомобільних доріг Закарпаття провів очільник Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко.

Загальна протяжність доріг державного значення в області складає 921,2 км. Вони мають свою специфіку, відмінну від інших регіонів України. Так, 62% від загальної протяжності цих доріг розташовані в гірській місцевості з 12 перевалами. Практично всі вони проходять уздовж річок і перетинають їх, тому на дорогах розташована велика кількість штучних споруд: мостів, трубопроводів, підпірних стінок тощо.

Для утримання доріг державного значення в нормальному стані щорічно слід здійснювати капітальний ремонт не менше 80 км і поточний середній – не менше 180 км дорожнього покриття. Для цього необхідне фінансування в сумі близько 4 мільярдів гривень щороку. Тоді як фактичне фінансування всієї дорожньої галузі Закарпаття за попередні роки становило близько 200 мільйонів гривень на рік.

“На сьогодні закарпатський Автодор практично нульовий.Ми неодноразово зверталися до Укравтодору та Закарпатської ОДА, аби разом розбудовати дороги Закарпаття” – запевнив Начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області – Попович Михайло.

Через хронічне недофінансування обсяги руйнування автодоріг постійно зростають. А паралельне збільшення інтенсивності дорожнього руху і навантаження на автодороги призводить практично до повного зношення дорожнього одягу і створенню загрози безпеці дорожнього руху.

“За кожну яму на автошляхах Закарпаття мають відповідати дорожні компанії. Безумовно, держава надає допомогу для облавтодору лише у 10 відсотках від 100, але ми маємо контролювати все це самотужки,а не завжди розраховувати тільки на державу” – запевнив, губернатор Закарпаття – Ігор Бондаренко.

За останні десятки років на основних дорогах державного значення Закарпаття склалася катастрофічна ситуація, яка загрожує безпеці дорожнього руху, життю і здоров’ю десятків тисяч людей.

ремонт доріг ОДА 2 фото
Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *