В області розпочали лікування хворих на сучасному апараті променевої терапії

лікування хворих на сучасному апараті променевої терапії фото

Днями в обласному клінічному онкологічному диспансері в Ужгороді відбувся тестовий запуск лінійного прискорювача.

Закарпатка першою розпочала лікування на новому надсучасному обладнанні. Надаватимуть таку допомогу жінці ще протягом 5 тижнів.

Про це повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

З понеділка в закладі охорони здоров’я розпочнуться планові лікування на апараті. Їх проводитимуть в середньому за 25 сеансів тривалістю кілька хвилин. Та підготовка до опромінення триватиме довше, адже потрібно правильно розмітити поле роботи, локалізувати пухлину, захистити сусідні тканини від пошкодження, встановити дози та режим опромінення.

«Облаштували бункер та встановили обладнання ще в серпні, відтак медичний персонал проходив кількаступеневі сертифікаційні навчання. Уже зараз усі роботи з калібрування та налаштування лінійного прискорювача завершені, тому фахівці розпочали клінічну експлуатацію апарата променевої терапії», — підкреслив очільник краю.

За його словами, перший в області лінійний прискорювач відповідає усім європейським стандартам, тому опромінювання на ньому вирізняється високою точністю й ефективністю.

Реконструювати приміщення, закупити та встановити апарат вдалося завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Впевнений, що таке обладнання, на якому працюють кваліфіковані спеціалісти, сприятиме швидкому та якісному лікуванню, на яке заслуговують наші краяни», — зазначив Анатолій Полосков

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *