В обласному краєзнавчому музеї експонується фотовиставка “Війна за мир” (ФОТО)

фотовиставка війна за мир 2 фото

До Дня захисника України в обласному краєзнавчому музеї в Ужгороді експонується фотовиставка “Війна за мир”.

У рамках договору про співробітництво між Закарпатським обласним краєзнавчим музеєм імені Тиводара Легоцького та громадською організацією «Закарпатська асоціація територіальних громад» до Дня захисника України в музеї демонструється стаціонарна фотовиставка «Війна за мир».

На ній представлено понад 80 оригінальних експонатів та документальних фотознімків.

фотовиставка війна за мир фото

Світлини збиралися більше року клопіткою і небезпечною працею фотографів, журналістів та солдатів на передовій. Тут знімки з відеотеки «Карпатської Січі» – фотографів Мирослава Мисли (посмертно), Вікторії Пришутової, Алли Федорченко, Ірини Цвіли. Представлені Український прапор з підписами бійців, листи воїнів учням Закарпаття і т. ін.

фотовиставка війна за мир 3 фото

Історичні фотознімки демонструють формування та бойовий шлях батальйону «Карпатська Січ». В складі добровольчого батальйону переважна кількість закарпатців. Багато бійців – воїни з усієї України та багатьох країн світу.

фотовиставка війна за мир 4 фото

На знімках зафіксовані бойові дії та оборона української землі в районі Донецького аеропорту, повністю зруйнованого приміського села Піски, зруйновані вежі аеропорту, руїни церкви, школи, житлових будівель. Крім подій на фронті – будні та відпочинок бійців, дні народження, весілля, короткі хвилини дозвілля.

фотовиставка війна за мир 5

На кількох знімках обличчя командира «Карпатської Січі» – Олега Куцина (псевдо «Кум»), голови ВГО «Сокіл», заступника командира Юрія Черкашина («Чорнота»), пораненого у 2015 р. в бою за Донецький аеропорт, Леоніда Москітіна «Лавриновича» – бійця, який загинув на фронті, Олександра Болтяна – депутата Перечинської міської ради, воїна батальйону.

З актуальною і цікавою виставкою вже ознайомилися десятки тисяч відвідувачів. У книзі відгуків гості музею залишили багато змістовних відгуків.

фотовиставка війна за мир 6 фото

Завдяки творчій співпраці з громадською організацією «Закарпатська асоціація територіальних громад» та воїнами 15 гірсько-штурмового батальйону експозиції і виставки музею постійно поповнюються новими цікавими експонатами.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *