В обласній лікарні є 16 апаратів штучної вентиляції легень

В обласній лікарні є 16 апаратів штучної вентиляції легень фото

Обласна клінічна лікарня – це один із чотирьох медзакладів в Ужгороді, який готовий приймати пацієнтів хворих на COVID-19. Його оглянув в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Головний лікар Юрій Яцина під час зустрічі розказав, що у лікарні є 16 апаратів штучної вентиляції легень, до корпусу лікарні забезпечено централізовану подачу кисню.

Медпрацівники, які лікуватимуть хворих на корона вірусну інфекцію, працюватимуть вахтовим методом у 4 зміни. У закладі створені умови і для проживання орієнтовно 32 медпрацівників. У лікарні є тижневий запас засобів індивідуального захисту для тих, хто працюватиме із хворими на корона вірус: респіратори, біокостюми та окуляри. Також тривають закупівлі необхідних речей для мед закладу.

Наразі усі медичні заклади області переходять на спеціальний режим роботи – приймають на лікування тільки ургентних хворих, тих, кому необхідна швидка медична допомога.

У разі, якщо відчуваєте недугу, не йдіть самі до мед закладу. Зателефонуйте своєму сімейному лікарю, він порадить, як діяти далі.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *