В.о. головного тренера “Ужгорода” прокоментував поєдинок проти “Кременя”

головного тренера Ужгорода фото

Виконувач обов’язків головного тренера “Ужгорода” Богдан Блавацький прокоментував поєдинок 11 туру Першої ліги проти “Кременя”, у якому вдалося здобути першу перемогу (2:0).

“Можу сказати, що перший тайм ми зіграли на тверду трійку. Навіть при тій невиразній грі у першій половині ми створили моменти, зокрема влучили у стійку. Думаю, що вчасно зроблені заміни зробили перелом всієї гри. Я аналізував гру “Кременя” і знав, що перехід від штучного поля на натуральне трав’яне призведе до того, що в кінцівці нашого матчу сил не вистачить і це дасться взнаки. Ми це і використали. Хоча в першому таймі суперник досить непогано виглядав функціонально”, — зазначив Богдан Блавацький.

“Я дякую своїм хлопцям. Динаміка хороша. Ми другу гру граємо на нуль. З’являються гольові моменти, креативу в атаці стало більше. Протягом матчу, коли ми не могли забити, подумав, що хтось зачарував цей стадіон. У другому таймі я просив хлопців: “Якщо зробимо дві останні передачі в дотик, то або наш гравець вийде один на один з голкіпером, або вийде на ударну позицію. Так ми й забили перший гол, коли Вадим Мердєєв віддав на Олександра Савошка, а той прострілив на Миколу Гайдучика. Потрохи ми стараємося рухатися у правильному напрямку”, — розповів тренер.

“Епізод з пенальті? Контакт однозначно був. Подивіться, скільки нам не давали таких моментів, скільки ми терпіли. Тут суддя був близько, все бачив. Дякую Віктору Ряшку, що він холоднокровно реалізував одинадцятиметровий”, — зазначив Богдан Блавацький.

“Щодо стану Олега Допілки, то, думаю, що там не надто серйозне ушкодження. Він попросив заміну, тому що після удару не орієнтувався в просторі. Ми мали таку заготовку, що Олександр Аксьонов зможе зіграти на позиції центрального оборонця. Думаю, до наступної гри зможе готуватися й Сергій Машталір, який залікував свою травму”, — розповів наставник “ужгородців”.

“Ми забуваємо вже про цю гру. У четвер, 7 жовтня, нам грати на виїзді проти “Агробізнеса”. Будемо дуже уважно вивчати суперника і думати як грати у Волочиську. Для тих команд, які добре готові фізично і мають широку лавку запасних, щільний календар не є проблемою, а може навіть й на руку. А для таких, як наша команда, де ми напрацьовуємо “функціоналку”, стабілізуємо склад й обтесуємо всі погрішності, звичайно, краще йти семиденним циклом, а не через чотири на п’ятий. Але маємо те, що маємо. Мені подобається, що ми другий матч поспіль граємо на нуль. Також подобається, що у нас формується колектив характерників. Атмосфера в роздягальні зовсім інша. На футбольному полі підтримують одне одного. У Першій лізі всі грають на характері. А якщо є якась майстерність і поставлена командна гра, то взагалі супер”, — сказав Богдан Блавацький.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *