Ужгородців сьогодні запрошують на День відкритих дверей у скансен

скансен ужгород музей фото

18 травня – Міжнародний день музеїв. Цей день неможливо оминути увагою! Тому саме з цієї нагоди, 18 травня 2021 року, вхід до музею архітектури та побуту буде безкоштовним.

Відвідувачі зможуть не лише насолодитись прогулянкою музеєм, але й долучитись до програми святкування:

– о 12.00 год. відбудеться презентація мобільного додатку «COOL Museums», розробленого в рамках реалізації грантового проекту «Культурні зв’язки – культурна мобільність у прикордонному регіоні», що реалізовується в рамках Міжнародної програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія- Україна 2014-2020». Що це за додаток, як його знайти і як його застосувати – Ви зможете дізнатись на презентації або ж згодом на сторінці музею

 – о 15.00 год. у виставкових залах нашого музею відбудеться відкриття виставок « За обріями часу..» та «Музика» художника-реставратора нашого музею Віктора Андріанова.

Виставка «За обріями часу…» присвячена нашому музею. Автор хоче показати інший, трохи нестандартний погляд на музей в різних порах року. Здається, що бачили кожний куточок музею, але дивлячись на картини – розуміємо, що ні.
Роботи з циклу «Музика» поділені на декілька етапів. Кожна робота – має свою особливість і власне звучання. Все, що нас оточує, надихає – створює музику. І кожен зможе її відчути.
Таємницю кожної картини автор висвітлить на відкритті! Буде дуже цікаво!
Також на території музею буде ярмарка-продаж творів майстрів народного мистецтва.

На цьому святкування з нагоди Міжнародного дня музею не завершуються! Стежте за анонсами, оскільки більш насичена програма ще попереду.

Ужгородський скансен

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *