Ужгородці відстояли Уж від забудови мініГЕС

голосування міськрада фото

Під виглядом гідроспоруд для водорегулювання та захисту обласного центру Закарпаття від паводків на Ужі планували дати дозвіл на будівництво небезпечної міні-гідроелектростанції фірмою, пов’язаною із родиною міського голови.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор

Сьогодні на сесії Ужгородської міськради депутати зняли з розгляду питання щодо будівництва дамби з мініГЕС. За відповідне рішення проголосували 32 із 37 депутатів.

Як зазначив депутат Олександр Волосянський, який одним з перших забив на сполох, вдалось досягнути такого результату після суспільного розголосу громадськості та публічних заяв екологів і рибалок. Останні чітко заявили, що будувати підпірну греблю на р. Уж категорично не можна, а міні-ГЕС перетворить річку Уж остаточно в болото.

Забудовників представляв колишній директор Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Володимир Чіпак, який просив депутатів надати дозволи на відведення землі під будівництво гідроспоруд.

Як повідомлялось, будівництво міні-ГЕС планувалось компанією “Ренер”, співвласниками якої є члени родини міського голови Б. Андріїва та його брата, депутата обласної ради А. Андріїва.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *