“Ужгородці” у товариському матчі перемогли “Медею”

ужгород перемога медея футбол фото

Підопічні Володимира Васютика провели черговий товариський матч. На штучному полі стадіону “Авангард” команда приймала “Медею”, яка представляє Оноківську ОТГ на Ужгородщині.

Перший момент у матчі — удар злету Юрія Чонки. М’яч пролетів повз ворота. “Медея” відповіла контрвипадом. Удар вийшов також не точним.

Ще через кілька хвилин кіпер “Ужгорода” Андрій Калай здійснив сейв після виходу футболіста “Медеї” на рандеву.

А на 25 хвилині “Ужгород” відкрив рахунок у поєдинку. Після верхового пасу з глибини оборонець суперника головою вибив прямо на вільного Павла Тищука. Той з легкістю перекинув голкіпера — 1:0.

Через дві хвилини Тищука знову вивели на оперативний простір. Він пробивав злету з 7-ми метрів до воріт. М’яч просвистів над поперечкою.

На 38 хвилині після пасу з центра поля самотній у штрафній опинився Сергій Машталір. Він підправив м’яч собі під ліву і пробив у дальній кут — 2:0.

“Медея” мала можливість швидко відквитати один гол. Але Андрій Калай вчасно зреагував.

Ближче під завершення першого тайму вже “ужгородці” могли збільшити перевагу. Подача з лівого флангу від Стефана Федака: Павло Тищук першим дотиком прийняв, а другим — пробивав у дальній кут, м’яч пролетів мимо воріт.

На останніх хвилинах першої сорокап’ятихвилинки “Ужгород” таки забив третій гол. Його організували два Сергії. Простріл з правого краю від Машталіра і Майборода у карній зоні зумів проштовхнути у ворота.

“Медея” ще встигла відповісти гострим ударом з-за меж штрафної. М’яч пролетів біля стійки.

Другий тайм розпочався стрімкою контратакою “Ужгорода”, яка завершилася ударом Чонки — вище.

Вже у наступній атаці підопічні Володимира Васютика провели четвертий м’яч. З лівого краю на побачення з кіпером вивели Стефана Федака. Той свій шанс використав — 4:0.

Опісля цього хороші моменти мали Майборода і Машталір, але забракло холоднокровності на завершальній стадії.

“Медея” теж раз-по-раз небезпечено атакувала. Після однієї з таких атак у гру вчергове вступив Андрій Калай, перевівши м’яч на кутовий.

Головний тренер Володимир Васютик у другому таймі дав можливість проявити себе молодим футболістам.

На 70 хвилині “Ужгород” міг забивати і п’ятий. Стефан Федак навісив з лівого флангу, а Іван Капустей головою бив з кількох метрів. Кіпер з ударом впорався.

На останній хвилині матчу “Медея” таки забила. Зі штрафного поцілив у верхній кут Едгард Русин.

У підсумку, “Ужгород” впевнено переміг з рахунком 4:1 і продовжує підготовку до матчів Другої ліги.

“Ужгород” — “Медея” 4:1

Штучне поле стадіону “Авангард”
Арбітр: Назар Дьордь

Голи: Павло Тищук 25 хв, Сергій Машталір 38 хв, Сергій Майборода 44 хв, Стефан Федак 49 хв, Едгард Русин 90 хв.

“Ужгород”: Андрій Калай, Олег Допілка (Максим Лютнянський 55 хв), Владислав Шкіндер (Руслан Іванчик 62 хв), Дмитро Сартіна (Максим Минайленко 55 хв) Стефан Федак, Сергій Машталір (Іван Капустей 55 хв) Володимир Дуран (Василь Беца 46 хв, Мар’ян Січка 52 хв), Адріан Пуканич (Артур Полячук 62 хв), Юрій Чонка (Крістіан Селеш 55 хв), Павло Тищук (Вадим Ференцик 46 хв), Сергій Майборода (Іван Повхан 55 хв)

Тренер: Володимир Васютик