Ужгородці у суботу бігатимуть заради хлопчика Давида

забіг благодійність фото

15 серпня в Ужгороді проведуть благодійний марафон «Біжу за Двидика». Усі кошти, зібрані під час заходу, будуть передані сім’ї хлопчика, який відчайдушно бореться із важкою недугою.

Про це сьогодні, 11 серпня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомили організатори заходу.

«У грудні минулого року ми зібрали разом небайдужих ужгородців, підприємців, щоб робити спільно хороші справи. Море добра складається із маленьких крапельок і ми вирішили об’єднати ці краплинки нашого міста», – розповідає Тамара Готра.

«Першою для допомоги ми обрали Тетяну Літус і у нас це непогано вдалося: тоді на благодійному заході ми зібрали 156 тисяч гривень. Акцію для допомоги маленькому Давидику, історію якого знає багато ужгородців, ми планували ще коли діяли всі карантинні обмеження, вирішили, що не будемо гаяти часу і обрали формат здорового заходу на свіжому повітрі, щоб дотриматися усіх норм. 15 серпня, у суботу ми запрошуємо всіх на благодійних марафон «Біжу за Давидика». Першочергова задача – допомогти. Друга – гарно і весело провести час і проявити увагу до свого здоров’я», – додає пані Тамара.

«Починаємо реєстрацію вранці о 8.00 на площі Театральній. О 9.00 – перший старт на 10 км, далі: 9.45 – забіг на 5 км, 10.00 – початок забігу на 2 км. О 10.30 стартує дитячий забіг на 500 метрів. Ми свідомо не додавали до акції ніякої змагальної частини, завдання – пробігти чи навіть пройти обрану дистанцію. Всі, хто добігає до фінішу – отримує медаль. Також будуть смаколики, піт-стопи і дуже цікаві розіграші», – зазначає один з організаторів забігу Артем Топчанюк.

Організаційний внесок – 200 грн. Забіг + майка «Твори добро, бро» – 500 грн Усі кошти будуть передані родині Давида Довганича.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *