Ужгородці стали бронзовими призерами ЧУ з класичного жиму лежачи

Ужгородці стали бронзовими призерами ЧУ з класичного жиму лежачи фото

У місті Мангуш Донецької області пройшов чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед чоловіків, жінок та ветеранів, на якому Закарпаття представляли двоє пауерліфтерів з обласного центру Олександр Шляхта і Леонід Квятковський, котрі виступають за спортивний клуб УжНУ.

Майстер спорту України міжнародного класу Олександр Шляхта змагався серед чоловіків у ваговій категорії до 83 кг, у якій були показані найвищі на чемпіонаті результати. Перше місце з результатом 205 кг посів Володимир Тютюшкін з Кропивницького, на 2,5 кг менше за нього підняв срібний призер Юрій Бабинець з Харкова, з таким же показником 202,5 кг «бронзу» виборов ужгородець, котрий був трохи важчим за суперника. До речі, з цим результатом наш спортсмен на 5 кг перевершив ветеранський рекорд України, який належав йому ж. Варто відзначити, що він має майже стільки ж років, скільки чемпіон і віце-чемпіон разом узяті.

В останній день змагань виявилося, що Олександр ще й посів третє місце в абсолютному заліку серед спортсменів усіх вагових категорій.

Серед ветеранів першої вікової групи бронзовим призером у вазі до 93 кг з результатом 147,5 кг став цьогорічний випускник-магістр факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Леонід Квятковський.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *