Ужгородський військовий комісаріат набирає “контрактників”

оголошення Ужгород фото

Ужгородський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України з числа громадян України чоловічої та жіночої статі віком з 18 до 60 років та інформує про переваги військової служби.

1. Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців які проходять службу в бойових частинах;

– для рядового сержантського складу від 11 500 до 17 000 грн.
– для офіцерського складу від 14 000 до 20 000 грн.
– додаткова доплата за участь в ООС в розмірі 17 000 грн. в місяць.

2. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.
Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

3. Мешканці міста Ужгорода відповідно до рішення сесії Ужгородської міської ради від 14.11.2019 р. №1719 «Про Програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які укладуть контракт у 2020 році, та членів їх сімей» отримають одноразову грошову допомогу в розмірі 10000 грн.

4. Збереження місця роботи.
За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

5. Можливість навчання.
Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, – в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

6. Гарантована щорічна основна відпустка для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні становить від 30 до 45 календарних днів в залежності від вислуги років.
Щорічна основна відпустка надається: із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

7. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках – медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров’я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

8. Вирішення житлового питання.
Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Компенсація витрачених коштів за піднайом житла для усіх категорій військовослужбовців.

9. Пенсійне забезпечення значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

10. Соціальний захист сімей військовослужбовців
Дружинам (чоловікам) військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби, виплачується за місцем роботи грошова допомога в розмірі середньомісячної заробітної плати при розірванні ними трудового договору у зв’язку з переведенням чоловіка (дружини) на службу в іншу місцевість.
При тимчасовій втраті працездатності листки непрацездатності оплачуються дружинам (чоловікам) військовослужбовців у розмірі 100 відсотків середньомісячної заробітної плати незалежно від страхового стажу.
Дружині (чоловіку) військовослужбовця щорічна основна відпустка за її бажанням надається у зручний для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця.
Місцеві ради надають позачергово місця дітям військовослужбовців, у дитячих закладах за місцем проживання.
Дружин (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.

У разі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

​ Пріоритетними частинами є:

– 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада та її підрозділи (м. Мукачево, м. Ужгород та м. Виноградів);
– 10-та окрема гірсько-штурмова бригада (м. Коломия);
– 14-та окрема механізована бригада імені князя Романа Великого (м. Володимир-Волинський);
– 24-та окрема механізована бригада імені короля Данила (м. Яворів);
– 44-та окрема артилерійська бригада (м. Тернопіль);
– 80-та окрема десантно-штурмова бригада (м. Львів).

Всі довідкові матеріали Ви можете отримати за адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна, 22.

А також за телефонами:

(0312) 61-28-00 черговий Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату

(066) 212-62-66 Мирослав Михайлович

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *