Ужгородські «Карпати» переконливо обіграли трьох суперників

Ужгородські Карпати переконливо обіграли трьох суперників фото

11–13 грудня на «Карпати-Арені», що в с. Барвінок Ужгородського району, відбувся другий з’їзний тур жіночої Суперліги України з гандболу сезону 2022/23.

На Срібну землю завітали всі шість учасників елітного гандбольного дивізіону. У рамках цього туру команди групи А («Галичанка» Львів, «Карпати» Ужгород, «Львівська Політехніка») протистояла колективам з групи Б («БСФК» Бровари, «ДЮСШ 1-ХНУ» Хмельницький, «Спартак-ШВСМ» Київ). Таким чином всього відбулося дев’ять ігор (по три щодня).

Закарпатська команда налаштовувалася взяти максимум очок. Інший результат окрім трьох перемог сприймався б за невдачу. З поставленим завданням наші гандболістки впоралися і порадували своїх уболівальників результативними поєдинками та впевненими звитягами.

11 грудня колектив Бориса Петровського зустрівся з «ДЮСШ 1-ХНУ» (Хмельницький). Рівень команд значно різнився: багаторазовий призер Суперліги за багатьма показниками переважав новачка чемпіонату. Вже в першому таймі господарки заволоділи перевагою у 14 м’ячів (21:7). Після перерви наша команда не зупинилася і продовжила домінувати на майданчику. Вдало відзахищавшись і потужно відігравши в нападі, «карпатівки» довели гру до розгромної перемоги з рахунком 45:15.

Вагомий внесок у звитягу своєї команди зробили Анастасія Полєтаєва (12 м’ячів), Мілана Шукаль (6), Аліса Петрів (6), Валерія Нестеренко (5), Каріна Товтин (5), Тетяна Волубцева (4), Каріна Колодюк (3), Дарина Кот (2), Ольга Макаренко (1) і Тетяна Кильч (1).

Наступного дня, 12 грудня, «Карпати» приймали «БСФК» (Бровари). Ужгородки були добре підготовленими до суперниць і зі старту гри вирвалися в рахунку вперед. Наша команда діяла злагоджено та ефективно і першу половину матчу завершила з 9-очковою перевагою (28:19). Як показав час, цього для закарпаток виявилося замало. У другій 30-хвилинці господарки додали й збільшили свій гандикап до 19 точних ударів (46:27).

Результативними діями у складі команди-переможниці відзначилися Ольга Макаренко (11), Каріна Колодюк (11), Анастасія Полєтаєва (8), Каріна Товтин (6), Валерія Нестеренко (5), Мілана Шукаль (3), Наталія Петровська (1) і Аліса Петрів (1).

А заключний поєдинок другого туру колектив Бориса Петровського провів 13 грудня проти останньої команди чемпіонату – «Спартак-ШВСМ» (Київ). Закарпатські гандболістки ні на хвилину не дали засумніватися у їхній перемозі. «Карпатівки» надійно грали в захисті та потужно в нападі. Це дозволило з плином часу тільки збільшувати свою перевагу. Перший тайм завершився з рахунком 24:15, а фінальна сирена зафіксувала результат – 51:32.

Своє ім’я в графу «закинуті м’ячі» вписали Каріна Колодюк (13), Валерія Нестеренко (11), Ольга Макаренко (9), Мілана Шукаль (8), Анастасія Полєтаєва (6) та Каріна Товтин (4).

Також на «Карпати-Арені» відбулося ще шість матчів, у яких були зафіксовані такі результати:

«Львівська Політехніка» – «БСФК» (Бровари) – 25:33,

«Галичанка» (Львів) – «Спартак-ШВСМ» (Київ) – 40:13,

«Галичанка» (Львів) – «ДЮСШ 1-ХНУ» (Хмельницький) – 42:19,

«Львівська Політехніка» – «Спартак-ШВСМ» (Київ) – 25:22,

«БСФК» (Бровари) – «Галичанка» (Львів) – 18:42,

«ДЮСШ 1-ХНУ» (Хмельницький) – «Львівська Політехніка» – 20:29.

Наразі ужгородські «Карпати» мають у своєму активі 8 очок і йдуть на другій сходинці турнірної таблиці, відстаючи від лідера чемпіонату на два пункти. У наступному турі в наших гандболісток буде нагода нівелювати це відставання.