Ужгородські гандболістки розпочали сезон з перемоги

Ужгородські гандболістки розпочали сезон з перемоги фото

Днями стартувала жіноча Суперліга України з гандболу сезону 2020/21. У рамках 1-го туру ужгородські «Карпати» зустрічалися з миколаївським «Реалом». Принципові протистояння відбулися 18–19 вересня в ужгородському СК «Юність».

Минулого сезону «Карпати» та «Реал» вели боротьбу за «срібло». На жаль, закарпатські гандболістки цю боротьбу програли і завершили чемпіонат з бронзовими медалями. Третє місце не відповідає амбіціям команди, тож у нинішньому сезоні «карпатівки» викладатимуться на максимум, аби покращити попередній результат.

Згідно жеребу, очна зустріч головних претендентів на друге місце відбулася вже в стартовому турі. Обидва колективи підходили до цих ігор вкрай мотивованими і налаштованими на максимальний результат.

Що цікаво, у попередньому сезоні «Карпати» та «Реал» також зустрічалися в першому турі. Тоді команди обмінялися перемогами. Цього разу стартовий тур приніс закарпаткам більше залікових очок.

Перша гра. «Карпати» (Ужгород) – «Реал» (Миколаїв) – 28:28

У стартовій 10-хвилинці на майданчику точилася рівна боротьба, а на табло був паритет – 4:4. Згодом господарки додали і повели в рахунку з різницею в чотири м’ячі (11:7), але розвинути успіх їм не вдалося (за кілька хвилин миколаївки не тільки наздогнали суперниць, а й зрівняли рахунок – 12:12). Та все ж перед перервою «карпатівки» повернули собі лідерство і в позитивному настрої відправилися на перепочинок (16:13).

У другій половині зустрічі команда Наталії Пархоменко додала і доволі швидко відновила паритет (за двадцять хвилин до завершення гри рахунок знову став нічийним – 20:20). Кінцівка зустрічі вийшла видовищною та інтригуючою: обидва ГК до завершальних хвилин зустрічі зберігали шанси на перемогу. І все ж переможця у цій грі не виявили. Поєдинок завершився бойовою нічиєю – 28:28.

Результативними діями у складі «Карпат» відзначилися Яна Готра (9 м’ячів), Анастасія Полєтаєва (5), Мілана Шукаль (4), Вероніка Фучко (4), Каріна Колодюк (2), Ольга Макаренко (2), Каріна Байрак (1) та Олена Пилип’юк (1).

Друга гра. «Карпати» (Ужгород) – «Реал» (Миколаїв) – 30:26

Повторна зустріч між миколаївками та ужгородками проходила за переваги останніх. Підопічні Віктора Чернова зі стартових хвилин заволоділи ініціативою і впевнено втримували лідируючу позицію. Вже за підсумками першої 30-хвилинки відрив господарок сягнув трьох м’ячів (13:10).

У другому таймі закарпатський ГК надійно зіграв в обороні та доволі результативно в нападі, що дозволило святкувати першу перемогу в сезоні. Фінальний рахунок зустрічі – 30:26.

Вагомий внесок у перемогу своєї команди зробили Яна Готра та Каріна Колодюк, які закинули 8 та 6 м’ячів відповідно. Результативними кидками в цьому матчі також відзначилися Анастасія Полєтаєва (5), Аліса Петрів (4), Вероніка Фучко (3), Мілана Шукаль (2), Каріна Байрак (1) та Домініка Трет’якова (1).

Зазначимо, що львівська «Галичанка» в рамках першого туру двічі розгромила збірну команду Києва (33:14; 33:12). А поєдинки між херсонською «Дніпрянкою» та київським «ТНУ-ДЮСШ 21» були перенесені, оскільки гравчині столичної команди перебувають на самоізоляції.