Ужгородські гандболістки на виїзді програли львів’янкам

ужгородки програли гандбол фото

Головна гандбольна команда Закарпаття – «Карпати» (Ужгород) – вступила в боротьбу за Кубок України. Уже на стадії 1/4 фіналу закарпаток жереб звів із найсильнішим ГК країни – львівською «Галичанкою».

Традиційно чвертьфінальні протистояння Кубка складаються з двох ігор. Перший матч між ужгородками та львів’янками відбувся минулої суботи, 1 лютого, на майданчику «Галичанки». Повторна зустріч найсильніших жіночих гандбольних колективів України запланована на 8 лютого (гра відбудеться в СК «Юність» і розпочнеться о 16.00), повідомив КО.

Львів’янки на правах господарок активно пішли вперед і швидко заволоділи гандикапом у п’ять м’ячів (5:0). Опісля ужгородки вирівняли гру, однак скоротити відставання в рахунку підопічним Віктора Чернова не вдалося. Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 15:9.

З огляду на те, що протистояння складаються з двох поєдинків і до уваги береться різниця голів в обох матчах, на досягнутому «Галичанка» не зупинилася й намагалася здобути якомога впевненішу перемогу, аби комфортно почуватися в Ужгороді. У підсумку їм це вдалося.

Друга 30-хвилинка проходила за відчутної переваги господарок і завершилася з аналогічним рахунком – 15:9. А підсумковий результат зустрічі (30:18) засвідчив про повне домінування «Галичанки».

Результативними діями у складі «Карпат» відзначилися: Каріна Колодюк (6 м’ячів), Яна Готра (4), Катерина Купчак (3), Тея Чіковані (1), Каріна Байрак (1), Ольга Макаренко (1), Христина Сендрей (1) та Софія Безрукова (1).

Попереду в команд матч-відповідь, який, швидше за все, матиме формальний характер, адже відіграти 12-очкове відставання ужгородкам буде майже неможливо.