“Ужгородська палачінта” пройде одночасно в різних місцях

ужгородська палачінта фестиваль фото

Посварилися: В Ужгороді два однакових фестивалі пройдуть одночасно в різних місцях.

Цього року організатори популярного фестивалю “Ужгородська палачінта” анонсували проведення фестивалю біля супермаркету Дастор. Минулого року цей фестиваль проводився вдесяте і він традиційно відбувався в Боздосьокому парку. І ось, як повідомив один із співорганізаторів фестивалю “Ужгородська палачінта” Сергій Денисенко, керівництво парку (не без погодження з керівництвом міста) вирішило провести свій фестиваль млинців у тому ж таки Боздоському парку.

“Перш за все вирішили трохи освіжити дійство і переїхати на «нову стару» локацію біля «Дастору». Там тепер нема ковзанки, і місця достатньо.

Ми анонсували «Палачінту-2020» і почали організаційну роботу, щоб зробити цьогорічний фест кращим та цікавішим за попередні.

А сьогодні з Фейсбуку я дізнався що міська влада планує провести свою «палачінту» з блекджеком і гойдалками у Боздоському парку у ті ж (!) дати”, – написав Денисенко.

Звичайно, що багато ужгородців звикли до старої локації і прийдуть таки в Боздоський парк. Тепер багато що залежить від того, хто проведе кращу рекламу свого фестивалю. А загалом це все неправильно. Бо на такі заходи приїжджають туристи і проведення двох фестивалів одночасно не принесе місту додаткових надходжень.

З цього приводу вже жартують у соцмережах, що у протистоянні двох ужгородських фестивалів млинців виграє мукачівський фестиваль Варишська палачінта.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *