Ужгородська міська рада. Позитив.

Ужгородська міська рада фото

Одразу порекомендуємо тим, хто кричить постійно, що «все пропало» і кругом тільки «зрада» гортати сторінки сайту далі бо на цей раз інформація в статті буде не для них, і їм вона точно не сподобається. Сьогодні ми поговоримо про Ужгородську міську раду та якість роботи відділу розгляду звернень мешканців міста.

Декілька днів тому, а саме 11 жовтня 2018 року, проходячи по центральній частині міста, ми звернули увагу на те, що о 13-й годині, в час, коли найбільш яскраво світило сонце, вздовж вулиці Довженка були увімкнені ліхтарі, які освітлюють дорогу вночі та ввечері.

Ужгородська міська рада. Позитив.Ужгородська міська рада. Позитив.Ужгородська міська рада. Позитив.

Оскільки ми згадали, що така ситуація вже не вперше спостерігається нами, то вирішили поцікавитись причиною такого феномену в Ужгородської міської ради. Далі ми написали анонімного листа на електронну адресу вказану на сайті Ужгородської міської ради і стали чекати.

Ужгородська міська рада. Позитив.

Пройшов тиждень. Ми вже навіть збирались написати новину, в якій мали плани висміяти роботу урядовців, але неочікувано отримали відповідь на нашу поштову скриньку. Неочікувано тому, що відповідь ми вже знали – через декілька годин після написання листа в соціальній мережі Фейсбук та в засобах масової інформації з’явились повідомлення про причини увімкнення, і ми подумали, що по цій причині ніхто нам вже відповідати не буде. Але, як бачимо, ми помилились. Нижче можна глянути фото відповіді на наш лист.

Ужгородська міська рада. Позитив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

9 коментарів для “Ужгородська міська рада. Позитив.”

 1. Декілька днів тому знову світло вдень світило. Щось дуже часто ремонтують.

   
  1. Наскільки зрозуміло із відповіді і коментарів людей, що за це відповідають, то таке буде часто відбуватись. Бо ремонтують і тестують по районам.

    
  2. Не переживайте, вони заплатять з нашої кишені. Тому і вмикають вдень, бо їм не платити за це освітлення.

    
 2. Бачили нову фотозону ? Вже тиждень не можуть відремонтувати. Хтось вночі пошкодив літеру “Р” і ніяк не відремонтують.

   
  1. Ага, бачили. А саме цікаве, що там купа відеокамер стоїть і не можуть ніяк знайти хто це зробив.

    
   1. Пішов вже третій тиждень, а фотозону так і не відремонтували. Можливо збираються нову якусь встановити противандальну. Хтось в курсі?

     
    1. Так, були такі розмови про встановлення антивандальної фотозони, але більшість коментаторів прийшла до висновку, що не в наших реаліях, бо занадто дорого буде якісна антивандальна фотозона для міста. Тим не менш, чекаємо, що ж придумає наша міська влада.

      
 3. Знайшов випадково фото за минулий рік з друзями в центрі міста. Так на задньому фоні там теж видно як вдень світять ліхтарі. Нічого не змінилось з того часу.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *