Ужгородка – у списку історичних досягнень України 2019 року

Аннамарі Данча-Чундак фото

Престижний український інтернет-ресурс «Радіо Свобода» опублікував 19 історичних здобутків для України у спортивній галузі за 2019 рік. Приємно, що до цього списку потрапила й ужгородка Аннамарі Данча-Чундак.

Особистий рекорд, найкращий сезон та історична нагорода – таким видався 2019 рік для сноубордистки Аннимарі Данчі. У фіналі чемпіонату світу зі сноуборду в дисципліні «гігантський слалом» українка поступилася спортсменці з Швейцарії Джулі Зогг і здобула срібну нагороду.

Для Аннамарі-Данчі друге місце – це найкращий результат в кар’єрі, адже до цього часу вона жодного разу не фінішувала вище 15-го місця в паралельному слаломі. Крім того, це перша нагорода України на чемпіонатах світу зі сноуборду.

«На чемпіонаті світу, здається, все склалося просто та логічно. Я дуже прагнула виграти. Цілий місяць тренувалася попри втому та інші труднощі, намагалася максимально відновлюватися, абстрагуватися від усього та думала тільки про перемогу. Постійно представляла – як я їду на змаганнях у всіх деталях: від старту до фінішу. Вірила, що все вдасться так, щоб я виграла. У перший день я посіла шосте місце, допустивши помилку в заїзді не потрапила далі в фінал. На цей момент був мій найкращий результат в світовій першості. Я була задоволена, але від цілі – перемоги – не відмовилася ні на секунду. Тому наступного дня виклалась на максимум і взяла «срібло». Найважче було повірити в себе, свої сили і сміливо виконувати свою роботу – їхати так, як я це робила мільйони разів під час тренувань. І це було щастя та нереальне задоволення», – розповіла Аннамарі Данча-Чундак.