Ужгородка провела 3 місяці в ізоляції на круїзному лайнері (ВІДЕО)

Ужгородка провела 3 місяці в ізоляції на круїзному лайнері фото

Ужгородка, що через пандемію провела 3 місяці в ізоляції на круїзному лайнері, повернулася додому.

Три місяці на круїзному лайнері в Тихому та Індійському океанах під час пандемії COVID-19: ужгородка Емма Оганесян разом з іншими членами екіпажу не могла повернутися додому через закриття кордонів. Зараз вона вже в Ужгороді і провела 14 днів на самоізоляції.

Майже три місяці не бачила свою тітку маленька Майя. Після повернення з-за кордону Емма Оганесян намагається більше часу проводити з рідними.

Дівчина працювала у міжнародній компанії на круїзному лайнері дитячим інструктором. У березні через пандемію COVID-19 їх зобов’язали висадити чотири тисячі пасажирів, на лайнері залишився тільки персонал.

“Ми вже завершили круїзити, як компанія, ми не приймали пасажирів більше”, — розповідає дівчина.

Лайнер з берегів Австралії поплив до Індонезії. Там висаджував частину екіпажу.

“Австралія відмовила приймати членів екіпажу. Тому ми поплили наверх до Індонезії. Там на острові Балі ми висадили індонезійців”, — каже Емма.

Додому вона поверталася літаком і автобусом, а кордон з Україною переходила пішки:

“Я полетіла в Амстердам. Звідти в Мінськ. Там ми сіли на автобус. Він нас довіз до кордону з Україною. Кордон ми вже проходили пішки навіть з усіма валізами. Це був такий трошки травматичний досвід”.

Про період тримісячної ізоляції Емма каже:

“Особисто я дуже рада, що була на круїзному лайнері в період пандемії. Нам все одно потрібно було носити маски. Ми все одно трималися дистанції. Як і решта світу, ми так само виконували всі правила”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *