Ужгородка Галина Віхніна перемогла на святковому турнірі з шашок

шашки перемога спорт фото

Вчора, 3 березня, в обласному центрі Закарпаття відбувся шашковий турнір, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Участь у змаганнях взяли 12 спортсменів, з поміж яких – одна жінка. Саме вона була у центрі уваги решти учасників, які привітали Галину зі святом весни. Цей урочистий момент додав значного позитиву та натхнення до гри усім спортсменам.

Приємною несподіванкою турніру став надзвичайно потужний виступ кмс Галини Віхніної. Очевидно, вона і сама не очікувала такого повороту подій. Так чи інакше, вона з легкістю набирала очки, що спантеличило її конкурентів.

Фінішувала Віхніна з яскравим результатом – 19 очок з 22 можливих. На другому місці опинився кмс Михайло Рішко – 18 очок. Третє почесне місце посів кмс Іван Дьордяй (у його активі 16 очок).

Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами, повідомляє управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.