Ужгородець став призером чемпіонату світу з бойового двоборства

Василь Морквич став призером чемпіонату світу фото

Президент ужгородського боксерського клубу “SPARTA Uzhhorod” Василь Морквич завоював срібло Чемпіонату світу з військово-спортивного двоборства, який проходив 23 листопада в Харкові.

Участь у змаганні взяли спортсмени з 28 країн. Василь Морквич виступав у ваговій категорії 85 кг і в боротьбі за чемпіонство переміг Польщу, Грузію та Південну Корею. Лише у фінальному двобої він поступився спортсмену з Казахстану і відповідно завоював срібну нагороду турніру.

“Василь пройшов серйозний підготовчий процес на базі нашої федерації (тренери Олександр Яблонський, Ігор Малько, Георгій Кушнаренко) і, відповідно, це дало хороший результат на чемпіонаті. Загалом змагання пройшли на дуже високому рівні, організатори подбали про комфорт усіх учасників”, – зазначив президент Ужгородської федерації боксу Степан Молнар, який супроводжував нашого спортсмена.