Ужгородець став переможцем меморіального турніру з шашок

Михайло Рішко переможець шашки фото

Михайло Рішко став переможцем меморіального турніру з шашок.

Минулого вікенду в обласному центрі Закарпаття відбувся шашковий меморіальний турнір – «Пам’ять».

Значних втрат зазнав обласний та міський осередок шашкістів, адже протягом останніх 15 років понад 20 спортсменів покинули наші ряди. Серед них – яскраві постаті та непересічні особистості, як Олександр Студеняк, Олександр Їжак, Іван Хотін, Михайло Ігнатоля та інші. Усі вони зробили чималий і вагомий внесок у розвиток шашкового спорту на Закарпатті.

Отож, шашкісти Ужгорода, Перечина та Перечинського району, які зібрались у щахово-шашковому клубі м. Ужгорода, щоб пограти, вшанували пам’ять своїх побратимів хвилиною мовчання.

Зрозуміло, що такий початок налаштовував кожного спортсмена на повноцінну і змістовну гру, а їх було 14 чоловік і грали по 20 хвилин на партію. Як показав подальший хід змагань, не було прохідних або договірних поєдинків. Шашкісти грали з повною самовіддачею, гостро та безкомпромісно.

Традиційними фаворитами змагань стали кмс Михайло Рішко (м. Ужгород) та кмс Михайло Кичера (с. Зарічево, Перечинський р-н). Вони постійно перебували у лідируючій групі. Переламним став поєдинок, де в очному двобої переміг ужгородець.

Таким чином, вигравши усі партії, перемогу святкував кмс Михайло Рішко. Його підсумковий результат – 22 очки з 22 можливих. Срібним призером став кмс Михайло Кичера, який показав якісну гру. Його результат – 19 очок. Почесне третє місце посів ужгородець кмс Йосип Ганич – 17 очок, який продемонстрував високі спортивні кондиції і стабільну гру.

Переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями, повідомляє Управління у справах КМС Ужгородської міської ради.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *