Ужгород і словацьке місто Міхаловце реалізовують спільний мистецький проект

Ужгород Словаччина фото

Впровадження міжнародного грантового проєкту «Через мистецтво руйнуємо кордони» за програмою «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» обговорили напередодні за участю голів міст-побратимів Ужгорода та Міхаловце Богдана Андріїва та Вільяма Загорчака.

Як уже повідомлялося, проєкт реалізується управлінням міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради у партнерстві з міською адміністрацію словацького Міхаловце і передбачає проведення відкритих творчих майстерень, розробку та запуск мобільного смарт-додатку, створення документального фільму «Історія та сьогодення спільного регіону» трьома мовами, оцифрування рідкісних архівних кадрів, створення електронного та друкованого путівників чотирма мовами «Поради для поїздок» із пакетами екскурсій та пішохідних маршрутів в Україні та Словаччині з картами, пропозиціями можливостей для проживання, харчування тощо.

На онлайн-зустрічі окреслили загрози, які існують через пандемію коронавірусу, зокрема відтермінування проведення заходів, передбачених календарним планом проєкту. Після обговорення домовилися продовжити реалізацію проєкту ще на 7 місяців (до травня 2022 року). Основні ж культурно-мистецькі заходи почнуть впроваджувати вже у серпні-вересні цього року.
Узгодили також створення мобільного додатку щодо туристичних і мистецьких подій в Ужгороді та Міхаловце, закупівлю українським партнером – ГО «NOVUM» – обладнання для облаштування галереї на базі історико-культурного центру «Совине гніздо», проведення виставок тощо.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв висловив сподівання на успішну співпрацю, реалізацію всього задуманого, побажав якнайшвидше відновити традиційне живе спілкування.
У зустрічі також взяли участь заступник міського голови Міхаловце Йожеф Сокологорський, начальниця департаменту міжнародного та міжкультурного співробітництва міста Міхаловце Яна Махова, заступник міського голови Ужгорода Василь Пинзеник, заступник начальника управління міжнародного співробітництва та інновацій Дмитро Мірошніков, представник ГО «NOVUM» Матвій Кадар.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *