УВАГА!!! Тест на коронавірус у домашніх умовах

тест на коронавірус у домашніх умовах фото

Людмила Каплюк з ЦПМСД «Центральний» розповідає, що може убезпечити від інфекцій.

Новий коронавірус може не проявляти ознак інфекції протягом багатьох днів. Тож як дізнатися, чи інфікована людина – розповіла сімейний лікар Людмила Каплюк.

За останніми даними інкубаційний період може тривати до 28 днів, перш ніж симптоми COVID-19 стануть очевидними. На той час, коли у людини підвищується температура і/або з’являється кашель і вона потрапляє у лікарню, у легенях зазвичай виявляють фіброз на 50%, і вже занадто пізно!

Тайванські експерти надають просту самоперевірку, яку ми можемо проводити щоранку. Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання більш ніж на 10 секунд. Якщо ви успішно завершите вправу не кашляючи, не відчуваючи дискомфорту, закладеності тощо – це свідчить про ще, що у легенях немає фіброзу, що в основному вказує на відсутність інфекції. У критичні часи необхідно перевіряти щоранку на свіжому повітрі!

Крім того, за рекомендаціями японських лікарів, які лікують COVID-19, кожен має стежити за тим, щоб ротова порожнина і горло були зволоженими. Робіть кілька ковтків води кожні 15 хвилин.

ЧОМУ?

Навіть якщо вірус потрапить у ротову порожнину, питна вода або інші рідини вимивають їх через стравохід у шлунок. Опинившись там, КИСЛОТИ у шлунку знищать вірус. Якщо ви не п’єте достатньо води регулярно, вірус може проникнути у дихальні шляхи і потрапити в легені. Це дуже небезпечно.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *