Урбан-парк в Ужгороді: ініціаторів змусили публічно обговорити концепцію розвитку парку на “Кірпічці”

територія можливого урбан парку фото

Відомо, що спроба передати усю територію парку “Кірпічки” Закарпатській ОДА ніби-то створення урбан-парку, не залишилась непоміченою.

ЗМІ повідомлял, що у мережі з’явилась інформація, що у міській раді розглядається проект рішення про укладання Договору суперфіцію земельної ділянки на вул. Марії Заньковецької загальною площею 8,2177 га (територія парку озера). Жодних обговорень з громадськістю з цього приводу не було. У 2021 році було неофіційно анонсовано, що Ужгород візьме участь у програмі “Велике Будівництво”, щоб на частині території облаштувати урбан-парк площею 1,5 га.

Активісти звернулись до ужгородців надати уваги та розголошенню цій події.

Згодом, у ОДА відреагували та повідомили про зустріч, яка відбудеться 26 січня о 16 год. Йдеться про представлення концепції розвитку території парку Перемоги. Однак зі сторони ініціаторів до громадських обговорень не було оприлюднено жодних презентацій проєктів “майбутнього урбан-парку”.

Громадська ініціатива “Кірпічка” акцентує на важливості забезпечення предметної дискусії на основі документальних матеріалів та підтвердження засад збереження парку усіма сторонами діалогу.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *