Унікальні туристичні маршрути планують запустити до Дня Ужгорода (ВІДЕО)

Унікальні туристичні маршрути планують запустити до Дня Ужгорода фото

«Унікальні туристичні маршрути «Пізнай Ужгород» в інтерактивних листівках з аудіогідами» – новий проєкт громадської організації «Щасливі діти», який планують запустити до Дня Ужгорода у вересні цього року. Сувенірні набори будуть видані українською та англійською мовами.

Над маршрутами для самостійних прогулянок містом вже працюють екскурсоводи. Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Українського культурного фонду.
«Ужгород: романтичні історії» – один із десяти туристичних маршрутів, які будуть представлені у новому проєкті громадської організації «Щасливі діти» «Унікальні туристичні маршрути «Пізнай Ужгород» в інтерактивних листівках з аудіогідами». Це 9 логічно послідовних локацій у центральній частині міста. Ужгород доби Чехословацької республіки – ще один новий маршрут історичним кварталом Галагов, забудованим саме у цей період історії краю.

Загалом 8 закарпатських екскурсоводів розроблять 10 авторських туристичних маршрутів Ужгородом. Далі працюватиме потужна творча команда фахівців. Сувенірний набір з 10 листівок видадуть українською та англійською мовами до Дня Ужгорода у вересні цього року. За вказаними на них маршрутами можна прогулятися самостійно, прослухавши запис за посиланням, або зв’язатися з гідом, який проведе екскурсію. Проєкт унікальний завдяки інноваційному підходу, його діджиталізації та інтерактивній промоції міста.
Проєкт – є логічним продовженням минулорічного «Пізнай Ужгород» з квест-екскурсіями для дітей. Реалізовується за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Організатори кажуть, мають «Наполеонівські» плани щодо його розвитку. Унікальні туристичні маршрути хочуть розробити для кожного міста краю, аби створити бренд «Пізнай Закарпаття». Наступний населений пункт після Ужгорода, за яке візьмуться фахівці – це Мукачево.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *