Українською кіберспільнотою створено Telegram канал для інформаційного спротиву

cyber legion фото

За ініціативою дружньої спільноти кіберфахівців з України, 30 березня було створено реактивний рух проти російської агресії в інформаційному просторі.

Спільнота об’єднала колег, які до війни співпрацювали за різними напрямками ІТ, а також комунікацій. Окрім фахових експертів та професіоналів, Cyber Legion активно налаштовував спіпрацю з представниками державних органів, адже саме вони могли деталізувати картину безпосередніх загроз, та допомогти проаналізувати як краще їм протидіяти.

Основними напрямками роботи спільноти стали блокування антиукраїнських сторінок в соціальних мережах та припинення діяльності антиукраїнських веб-сайтів. Cyber Legion залучає активістів з усього світу, для боротьби в інформаційному просторі. Також було створено спеціальний бот, який допомагає розібратись в нагальних задачах Легіону та реалізувати їх.

Із застосуванням кіберфахівців спільнота також регулярно отримує важливі інформаційні інсайди та важливу інформацію щодо ворогів України, яку висвітлює в своєму Telegram-каналі та на сторінці в Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *