Угорські прикордонники не визнають сертифікати вакцинації, які видають закарпатцям у Загоні

коронавірус ужгород 19 фото

Про незрозумілу поведінку працівників прикордонної поліції Угорщини повідомляють читачі видання.

При спробі в’їзду в Угорщину у залізничному пункті пропуску «Чоп – Загонь» за сертифікатом виданим Медичним центром Збройних сил Угорщини, дані на якому зафіксовані трьома мовами – угорською, англійською, українською, угорські прикордонники повідомляють, що вони не розуміють, що це за “папір” і вони визнають тільки пластиковий внутрішній паспорт вакцинації або міжнародні паспорти вакцинації.

Хочеться зазначити, що персонал, який проводить вакцинацію у коректній і доброзичливій формі запевняє, що сертифікат вакцинації замінює пластиковий паспорт вакцинації, навіть більше того, у ньому зазначено і назву вакцини, котрою проведено щеплення, чого нема у пластиковому варіанті.

Угорські прикордонники не визнають сертифікати вакцинації, які видають закарпатцям у Загоні

Така нескоординованість державних органів Угорщини завдає шкоди позитивним напрацюванням у галузі забезпечення вакцинації громадян України, що проживають на території Закарпатської області.

Мешканці Закарпаття можуть вакцинуватись у пунктах вакцинації на угорському боці в залізничному пункті пропуску «Чоп – Загонь», а також пунктах пропуску «Косино – Барабаш» та «Дзвінкове – Лоня».

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *