Uber тепер працює в Ужгороді, Дніпрі, Кропивницькому

соціальне таксі Ужгород фото

Нещодавно ми розповідали, що Uber продовжує працювати у Києві, Львові, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Черкасах, Хмельницькому, Луцьку, Рівному, Білій Церкві, Житомирі, Кременчуці та Черкасах.

Гарна новина в тому, що відсьогодні Uber відновлює роботу в місті Дніпро, а також запускає діяльність у містах Кропивницький та Ужгород, щоб підтримати громади та надати доступ до перевезень мешканцям та волонтерам. Ви також можете зареєструватися як водій, якщо є бажання допомогти громаді з необхідною мобільністю. Якщо ви раніше були зареєстровані в інших містах, ви можете здійснювати поїздки в межах будь-якого доступного міста України.

Але це не все, сьогодні Uber представив щорічний рейтинг забутих речей, який показує, які речі українські користувачі забувають найчастіше у таксі. Серед речей, які українці забувають найчастіше телефон, сумки та рюкзаки, навушники та гаманці, ключі, предмети одягу та окуляри. Серед найнезвичайніших речей, які залишили користувачі після поїздки Uber: трекінгова палиця, шампури, ящик для інструментів, частина дитячого візка, руде щеня, системний блок із двома моніторами та 10 літрів олії.

Також Uber визначив, у які дні тижня та години користувачі найчастіше повідомляють про втрачені предмети. Більшість українських пасажирів зверталися до служби підтримки з приводу втрачених речей у суботу, неділю та п’ятницю. А «найзабудькуватіший» час — 9 і 10 ранку, а також 17:00. Топ-3 забудькуватіших міст України: Київ, Одеса, Дніпро.

Найкращий спосіб повернути забутий предмет – зателефонувати водієві. Ось що потрібно зробити:

Натисніть «Ваші поїздки» та виберіть поїздку, під час якої ви щось залишили
Перейдіть вниз і натисніть «Повернення втрачених речей»
Натисніть «Зв’язок із водієм із забутої речі»
Перейдіть донизу та введіть номер телефону. Натисніть кнопку «Надіслати».

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *