У річках на Закарпатті значно підвищиться рівень води

погода річка метр фото

Закарпатський Гідрометеоцентр попереджає закарпатців про підвищення рівня води в річках.

Так, за прогнозами синоптиків, 4 лютого на річці Уж продовжиться підвищення рівнів води на 0,4 – 0,8м, в межах корінного русла (рівень небезпеки зелений).

4-5 лютого продовжиться підвищення рівнів води, над рівнями на 8 годину 4 лютого, в межах корінних берегів: – на Тисі ділянці В.Бичків – Хуст на 0,5 – 1,2м (рівень небезпеки зелений); – на р.Тиса – смт Вилок на 1,5 – 2,0м (рівень небезпеки зелений); – в нижній течії р.Боржава на 0,4-0,8м, утримання води на заплаві, підтоплення автодороги на заплаві В.Комяти – Шаланки (рівень небезпеки жовтий). – р.Стара – с.Зняцево на 0,2-0,5м, утримання води на заплаві міждамбового простору (рівень небезпеки жовтий).

4-6 лютого на р.Латориця – м.Чоп очікується підвищення рівня води на 0,5-1,0м, збережеться високий шар води на заплаві, підтоплення автодороги с.Малі Геївці – с.Тисянка на лівобережній заплаві (рівень небезпеки жовтий)

4 – 5 лютого на високогір’ї Закарпатської області у зв’язку з відлигою та опадами очікується значна сніголавинна небезпека (IІI рiвень).

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *