У 346 закладах освіти Закарпатської області провели перевірки

школа навчання інформація фото

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 07.10.2021 № 15 «Щодо організації проведення позачергових обстежень працівників харчоблоків закладів освіти, дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, дитячих будинках-інтернатах у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації» фахівцями ДУ «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжується робота

Так, за період з 11 жовтня по 03 грудня 2021 року раптовими обстеженнями охоплено працівників 346 закладів освіти, в т.ч.: 198 закладів дошкільної освіти (далі – ЗДО), 140 закладів загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) та 8 закладів інтернатного типу. Обстежено всього 951 працівника харчоблоків, в т.ч.: 511 працівників ЗДО, 394 працівники ЗЗСО та 46 – закладів інтернатного типу. Позитивні результати лабораторних досліджень на носійство стафілококу виявлено в 66 працівників, в т.ч.: 36 позитивних проб виявлено в працівників ЗДО, 26 – в працівників ЗЗСО та 4 – в працівників закладів інтернатного типу.

Найбільший відсоток виявлених носіїв золотистого стафілокока серед обстежених працівників харчоблоків у закладах освіти Мукачівського (27,5%), Свалявського (20%) та Виноградівського (11,3%) районів. Не були виявлені носії в закладах Рахівського, Міжгірського та Берегівського районів.

Про всі виявлені відхилення від норм проінформовано відповідні обласні та територіальні підрозділи з питань освіти та охорони здоров’я райдержадміністрацій та виконкомів рад територіальних громад та територіальні управління, а також управління і відділи Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області для відповідного реагування в межах повноважень.

Робота щодо запобігання та зниження рівня харчових отруєнь серед дітей в закладах освіти на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 07.10.2021 № 15 продовжується.

Джерело: ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ”

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *