Тимчасове призупинення водопостачання, в зв’язку з ремонтними роботами

водоканал зміни фото

Повідомляємо, що упродовж дня працівники дільниці водопровідної мережі будуть проводити аварійно-відновлювальні роботи на ділянці водогону діаметром 400 мм, який пролягає по вулиці Успенського, в районі її перехрестя з вулицею Паризької Комуни.

В зв’язку з цим, близько 9:30 тимчасово, на період проведення робіт, буде призупинена подача води з насосно-фільтрувальної станції №2. Крім цього, у випадку необхідності, можливе також призупинення подачі води з водозабору “Минай”.

У випадку призупинення подачі водопостачання лише з НФС №2, упродовж проведення робіт буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні “Радванка”, районі вулиці Гагаріна і в промисловій зоні. А у випадку призупинення водопостачання в тому числі і з водозабору “Минай”, водопостачання буде відсутнє по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Також, на вулиці Льва Толстого, буде проводитись заміна аварійних гідрантів, в зв’язку з чим, упродовж проведення цих робіт, буде призупинено водопостачання в районі даної вулиці.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *