Тимчасове призупинення водопостачання 16 листопада, в зв’язку з плановими роботами

водоканал перебої постачання води фото

Повідомляємо, що завтра (16 листопада) будуть проводитись планові роботи по підключенню новозбудованої водопровідної лінії до існуючих мереж, в районі вулиці Одеської.

На період виконання робіт, буде призупинено подачу води з водозабору “Минай” та насосно-фільтрувальної станції №2. Розпочати роботи планується близько 10:00 і продовжуватимуться вони до їх завершення (орієнтовно, до 14:00).

В зв’язку з цим, тимчасово, упродовж проведення вищевказаних робіт, буде відсутнє водопостачання по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Собранецька (частково), Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І. Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Рекомендуємо забезпечити себе необхідним запасом води.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *