Triumph Spitfire Mark IV продається в Ужгороді за 50 тисяч доларів

Triumph Spitfire Mark IV фото

Triumph Spitfire — модель британського автовиробника Triumph Motor Company 1962–1980 років, що виготовлялась у п’яти модифікаціях з моторами різного об’єму і потужності. Презентація відбулась на Лондонському автосалоні 1962.

Модель базувалась на моделі Triumph TR3 компанії Standard Triumph дизайну відомого італійця Джованні Мічелотті (1957). Шасі, мотор, ходова частина походили з моделі Triumph Herald.

Через те, що модель Spitfire була відкритою, трубчасту раму шасі посилили, надавши їй додаткової жорсткості, і на неї кріпився корпус авто.

М’який знімний дах встановлювали вручну, хоча у пізніших моделях можна було замовити жорсткий дах.

У листопаді 1970 розпочали виробництво модифікації Mark IV, яку виготовляли до грудня 1974 року. Mark IV зазнав ґрунтовних змін у дизайні зрізу задньої частини, нової форми капоту, дверей з вбудованими ручками.

Панель приладів на всю ширину салону з чорного пластику замінили 1973 панеллю з дерев’яним шпоном. Найбільших змін зазнала задня підвіска, як і у Triumph GT6, Triumph Vitesse, що покращило керованість даних моделей авто.

Через нові закони про викиди потужність мотору об’ємом 1296 см. знизили до 63 к.с. (47 кВт) при 6000 об/хв, через що максимальна швидкість впала до 140 км/год, прискорення 0-97 км/год до 15,9 сек.

Базова ціна Mark IV становила 735 фунтів. Було виготовлено 70 021 екземплярів Mark IV.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *