Талановитий школяр планує відтворити місто у пластиліні (ВІДЕО)

школяр пластилін місто фото

Пластилінові герої з мультиків, ігор і фільмів – дитяче захоплення ужгородця Адріана Брези, яке у юності переросло у хоббі, дивує і потішає закарпатців. Талановитий 14-річний юнак у своєму арсеналі вже має понад двадцять фігурок, великі композиції і навіть мультфільм.

Захопився ліпленням з пластиліну Адріан у дитинстві, кілька разів закидував цю справу, а рік тому після вдалого подарунка татові на день народження, поринув у пластиліновий світ, як то кажуть, на повну!

Батьки всіляко підтримують захоплення юнака і допомагають розвивати талант, підкидуючи ідеї для наступних пластилінових шедеврів. Звичайний пластилін плюс талант та натхнення – і в результаті понад двадцять персонажів з улюблених фільмів, ігор, мультиків, коміксів,

Два масштабні проєкти: басейн з гравцями ватерполо і транспортний міст старовинного Ужгорода – такий творчий доробок 14-річного юнака за останній рік.

Мульфільм «21 липня – Парламентські вибори в Україні» – найвідоміша робота Адріана, яка у Ютубі набрала чимало переглядів.

Зараз Адріан працює над створенням різдвяної фігурки Крампуса, у планах – відтворити старий Ужгород у пластиліні, починаючи з рідної Лінгвістичної гімназії, також створення нових мультфільмів, а у перспективі – розвивати талант і стати скульптором.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *