Суд задовольнив апеляцію і скасував заборону книги про Стуса за позовом Медведчука, – Кіпіані

медведчука під арешт фото

Київський апеляційний суд задовольнив апеляцію на рішення суду першої інстанції про заборону поширювати книгу “Справа Василя Стуса”.
Про це повідомив автор книги, журналіст Вахтанг Кіпіані.

“Слава Україні! Ми виграли справу”, – повідомив він.

Таким чином, Київський апеляційний суд скасував рішення Дарницького районного суду Києва про заборону розповсюдження книги журналіста Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”.

“Апеляційний суд міста Києва скасовує рішення Дарницького районного суду Києва від 19 жовтня 2020 року про заборону видання та поширення книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, – йдеться в рішенні суду.

Зазначимо, що народний депутат Віктор Медведчук (фракція ОПЗЖ) не з’явився на засідання Київського апеляційного суду в цій справі.

“17 березня представник відповідача, Віктора Медведчука, надіслав лист із заявою, в якій говорилося про те, що відповідач не зможе з’явитися в суді, аргументуючи відсутність зайнятістю відповідача в день проведення засідання, 19 березня. Сторона відповідача просить перенести засідання на інший день”, – сказав суддя.

Представники позивачів відхилили прохання відповідача про перенесення засідання.

“Оскільки сторони були завчасно попереджені про дату засідання, а відповідач не надав документальних підтверджень про причини відсутності, немає підстав переносити засідання”, – підкреслили адвокати Кіпіані та видавництва “Віват”.

Суд схвалив пропозицію позивачів про проведення засідання 19 березня без участі відповідача. Джерело: https://censor.net/ua/n3254404

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *