Сучасний комп’ютерний клас відкрили в Ужгородській спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ст. №4

сучасний комп'ютерний клас фото

Оновлений сучасний комп’ютерний клас відкрили в Ужгородській спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ст. №4 з поглибленим вивченням словацької мови.

Проєкт вартістю 10 тисяч євро реалізований у співпраці з Генеральним консульством Словацької Республіки в Ужгороді та за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid.

В урочистому відкритті напередодні взяли участь Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс, економічний дипломат Словацької Республіки Даніел Цабан, голова обласної культурно-просвітницької організації «Матіца Словенска» Йосип Гайніш, заступник Ужгородського міського голови Вадим Борець, начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова.

Сучасний комп'ютерний клас відкрили в Ужгородській спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ст. №4

Пан Павол Паніс відзначив, що вражений високим рівнем викладання в ужгородській школі №4 і вважає її зразком не лише для українських, а й для словацьких шкіл. Запевнив у подальшій співпраці та підтримці із боку Генерального консульства Словацької Республіки.

Сучасний комп'ютерний клас відкрили в Ужгородській спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ст. №4

Заступник міського голови, куратор освітнього напряму Вадим Борець подякував словацьким партнерам за реалізацію проєкту, за підтримку та партнерство. Начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова відзначила, що сучасне обладнання стане у пригоді не лише учням під час навчання, а й вчителям у випадку повернення до дистанційних уроків, які вже стали доволі звичною практикою за рік пандемії.
Директорка школи №4 Марія Фединець наголосила, що новий комп’ютерний клас також дозволить більш якісно опановувати програму загальноосвітньої школи з інформатики.
Гості оглянули кабінети школи, поспілкувалися з учителями зі Словацької Республіки Яном Поханичем та Мартою Суровою, обговорили особливості навчального процесу, дотримання карантинних обмежень тощо.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *