Сучасне обладнання вартістю 90 млн грн закупили в Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології

Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології фото

Майже тиждень тому стартувала реконструкція Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді.

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка разом із начальником управління державних програм та пріоритетних проєктів департаменту економічного та регіонального розвитку облдержадміністрації Єгором Микитюком та начальником управління капітального будівництва ОДА Владиславом Кайзером оглянули хід робіт на об’єкті.

«У добудові закладу охорони здоров’я буде нова діагностична апаратура, яку закупили за 90 млн грн з державного бюджету», – зауважив Іштван Петрушка.

В Обласному центрі нейрохірургії та неврології лікують пацієнтів із гострими порушеннями мозкового кровообігу, з черепно-мозковими травмами та надають допомогу прооперованим пацієнтам.

«Зараз медики тут працюють тільки з низькопольними томографами, а нове обладнання дозволить більш чітко бачити зображення, дрібніші анатомічні деталі, що нерідко має надзвичайно важливе значення у лікуванні важких хвороб. Цей заклад вкрай важливий для нашої області і до кінця року буде повністю оновлений», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

За його словами, вже проплачені договори на високопольний магнітно-резонансний томограф, мікроскопи, устаткування для операційних блоків, візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології, ліжка, інфузійний шприцевий насос, високошвидкісну хірургічну систему-дриль та інше.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *