Стали відомі задекларовані статки керівництва Закарпатської обласної ради (офіційно)

статки керівництва Закарпатської обласної ради фото

Виконавчий апарат Закарпатської обласної ради з року в рік продовжує ставати все дорожчим задоволенням для закарпатців. Якщо, до прикладу, у 2019 році на його утримання область витрачала у рік 10 мільйонів гривень, то цьогоріч ця сума зросла майже удвічі. Цікаво, що більше половини цих грошей ділять між собою всього кілька чиновників облради.

Минулого року Закарпаття через рекордну зарплату голови облради прозвучало на всю Україну. Тодішній голова Михайло Рівіс задекларував майже мільйон гривень річного доходу в обласній раді.

Цю публічну інформацію журналіст Іван Загоруйко та його колеги у відповідь на інформаційний запит змогли здобути лише за третім разом, оскільки її ретельно приховував керуючий справами апарату обласної ради Юрій Гузинець. Останній, до речі, згідно останньої декларації, заробив у раді лише за минулий рік майже півмільйона, отримуючи 50-60 тисяч гривень зарплати у місяць!!! Ю. Гузинець також має 7 земельних ділянок у Берегівському та Ужгородському районах, незадеклароване авто, службове авто, яке використовує для сімейних потреб, кілька недобудов та 4 квартири, які не задекларовано здає в оренду.

Трохи більша зарплата – у голови ради О. Петрова. За перші місяці на посаді колишній голова ОДА отримував близько 70 тисяч у місяць. Однак, з початку року, як Петров, так і Гузинець, за інформацією окремих депутатів облради, обросли 100-200%-ми преміями. Петров, згідно декларації, має 7 земельних ділянок біля Буковелю та Яремче на Івано-Франківщині, приватизовану у Києві велику службову квартиру, два підприємства з мільйонними прибутками, зареєстровані на дружину та кілька десятків тисяч доларів готівки. Однак, у Петрова є незадекларовані транспортні засоби і недобудований кількаповерховий будинок під Ужгородом, з яким він нещодавно втрапив у скандал…

Від 35 до 50 тисяч гривень коливалася зарплата першого заступника голови обларди Андрія Шекети, заступника голови Дениса Мана, керуючої справами Мирослави Ливч та голови бюджетної комісії Михайла Рівіса. Зараз, коли у раді скоротили посаду керуючої справами і немає першого заступника, їхні гроші ділять між собою керуючий справами апарату Юрій Гузинець, голова Олексій Петров, його новий зам Василь Іванчо та голова бюджетної комісії Іван Чубирко.

На початку року інтернет-видання підрахувало, що з бюджетом на зарплати у 19 мільйонів кожен із близько 50 працівників обласної ради має отримати по 400 тис грн у рік. Однак, за інформацією колишніх працівників ради, розміри премій у ручному режимі регулює керуючий справами апарату Юрій Гузинець. Тому зарплати 80% працівників ради, які виконують основну роботу, складають приблизно 12-14 тис грн, що у 5-6 разів менше за прибутки керівництва ради.

Отож, чекаємо з нетерпінням декларацій Олексія Петрова, Юрія Гузинця, Василя Іванча, Івана Чубирка та бугалтера ради Андреї Голіциної та начальника управління міжнародних відносин Василя Маковського, які минулоріч засвітили понад 400 тис грн зарплатного доходу:

Голова Закаратської обласної ради Михайло Рівіс – 908 502 грн;
Перший заступник голови облради Йосип Борто – 723 522 грн;
Заступник голови облради Петро Грицик – 721 732 грн;
Керуючий справами виконавчого апарату Юрій Гузинець – 541 307;
Голова бюджетної комісії облради Василь Кошеля – 537 438 грн;
Начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату облради Василь Маковський – 450 995 грн;
Начальник управління фінансового та адміністративно-господарського забезпечення виконавчого апарату облради Андреа Голіцина-Сенгетовська – 448 679;
Начальник управління правового забезпечення, роботи зі зверненнями громадян т а доступу до публічної інформації виконавчого апарату облради Олег Сигидін – 444 953 грн;
Заступник керуючого справами виконавчого апарату Євгенія Кибза – 442 948 грн;

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *