Спецоперація поліції в ромському поселенні Ужгорода (ВІДЕО)

Спецоперація поліції в ромському поселенні Ужгорода фото

Вчора, 28 січня, в Ужгороді, в мікрорайоні “Радванка”, працівники поліції та спецпризначенці провели масові обшуки.

Як повідомив у себе на сторінці “Фейсбук” Мирослав Горват спецоперацію силові структури провели через скоєний важкий злочин в Ужгороді, а саме таку причину приїзду вони назвали. Правоохоронці та спецпризначенці оточили вулицю Тельмана та розпочали масові обшуки у більше ніж десяти житлових будинках.

28 січня, близько 8 години ранку, в Ужгороді у ромському поселенні по вулиці Тельмана відбулися неприємні події – працівники поліції та спецназу за участі спеціальної техніки «завітали» до багатьох ромських сімей.Передував цим подіям скоєний важкий злочин в Ужгороді, а поліція прийняла рішення використати такий метод для пошуку ймовірних злочинців саме тут. Були здійснені масові обшуки у 10-15 житлових приміщеннях ромів. Зі слів людей, поліція не всім показала документи, на яких підставах здійснювалися дані обшуки. У кількох кімнатах були виламані вхідні двері, до міськвідділу забрали п´ятьох осіб, у тому числі молоду жінку з двотижневою дитиною.Дана ситуація свідчить, що практика масових обшуків у ромських поселеннях не зникла. Жорсткі методи по відношенню до ромів тривають. #Роми_Закарпаття

Publiée par Myroslav Horvat sur Mardi 28 janvier 2020

Мирослав повідомив, що у деяких випадках поліцейські навіть не чекали, аби їм відкривали двері, а просто виламували їх. В результаті було затримано п’ятьох осіб – серед них і жінка з двотижневою дитиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *