Сьогодні в Ужгороді відновлюють лінії вуличного освітлення. 27.11.2020

ремонт освітлення Ужгород фото

Сьогодні в Ужгороді на вул. Кошицькій, у Ротарі-парку, на набережній Незалежності замінюють лампи, відновлюють лінії вуличного освітлення. Ремонтують світлофори на перехрестях вул. Митної і Собранецької, Минайської і 8-го Березня.

Працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними території. Вночі посипали вулиці протиожеледною сумішшю.
Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вул. Михайла Грушевського, Адама Міцкевича, Федора Достоєвського, 20, Юлії Жемайте, Марії Заньковецької, 89.

Триває капітальний ремонт вул. Капушанської, Тиводара Легоцького, Олександра Грибоєдова, площі Шандора Петефі, внутрішньоквартальної території на вул. Капушанській, 177. Роблять і капремонт водопроводу та каналізації житлових будинків на вул. Насипній, 10, Вільмоша Ковача, 13, капремонт м’яких покрівель житлових будинків на вул. Романа Шухевича, 10а, Степана Руданського, 5, шатрових покрівель житлових будинків на вул. Загорській, 15, Капушанській, 32, Канальній, 27, дитячого майданчика на вул. 8-го Березня, 30.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *