Сьогодні в Ужгороді продовжують наносити дорожню розмітку

ремонт освітлення фото

Сьогодні в Ужгороді продовжують наносити дорожню розмітку. Замінюють лампи вуличного освітлення на вул. Василя Стефаника, Академіка Філатова, Юрія Нікітіна, ремонтують обірвані електропроводи на вул. Дмитра Снігурського – Миколи Бобяка.

Прополюють та поливають квітники. Косять траву на вул. Митній, Яна Гуса, Минайській, Івана Панькевича, Тиводара Легоцького, на площі Дружби Народів, у сквері Масарика та Ротарі-парку, на кладовищі Барвінок, у мікрорайоні Горяни. Проводять формувальну обрізку дерева на вул. Другетів, 112.

Працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними території, вночі використовували спецтехніку. Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вул. Козацькій, Павла Пестеля, Василя Сурикова, Руській, Тараса Шевченка, Минайській, 11, Льва Толстого, 31, Шумній, Ужанській, Андрія Палая, Михайла Грушевського, 2, 29, 33, 74, на проспекті Свободи, 3, 31, у провулку Алішера Навої.

Триває реконструкція інженерних мереж на площі Шандора Петефі, капремонт дорожнього покриття цієї площі, а також внутрішньоквартальних територій на вул. Володимирській, 65, 8 Березня, 26, 28.

Проводять поточний ремонт вул. Українській (біля коледжу УжНУ), Олександра Фединця, Олександра Довженка, Юрія Гойди, Небесної Сотні, Федора Потушняка, Степана Руданського, площах Корятовича та Жупанатській.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *