Секрети коронавірусу від лікарів з Уханя

Секрети коронавірусу від лікарів Уханя фото

Це найпростіший спосіб визначити чи є у Вас коронавірус. Будь-ласка, розкажіть друзям, – лікар з Уханя.

Лікар який працює в лікарні Шеньчженя, переведений на вивчення вірусу пневмонії в Ухань дав роз’яснення щодо коронавірусу.

Якщо у вас нежить і мокрота при застуді, ви не можете бути носієм коронавірусної інфекції. Коронавірусна пневмонія – це сухий кашель без нежиті. Це найпростіший спосіб визначити. Будь ласка, розкажіть друзям, якщо ви розбираєтеся, про ідентифікацію та профілактику.


Вірус не є термостійким і помирає при температурі 39 градусів. Тому пийте більше гарячої води. Частіше і довше будьте під сонцем.

Порада лікаря по коронавірусу:

Вірус досить великий за розміром (діаметр комірки становить близько 400-500 нм), але звичайна мед-маска не допомагає відфільтрувати. Якщо заражений чхає перед вами або пройде на відстані до 3 метрів від вас, сповільніть крок – зараза просто впаде на землю, літати не зможе.
Якщо вірус потрапив на поверхню металу, він проживе 12 годин. Тому, якщо ви стикнулися з будь-якою металевою поверхнею, ретельно вимийте руки з милом.
Вірус може залишатися активним на тканинах протягом 6-12 годин. Звичайний пральний порошок повинен вбити вірус. Зимовий одяг, досить просушити на сонці, щоб вбити вірус.

Про симптоми безпосередньо захворювання-пневмонії, викликаної коронавірусом:

Після проникнення в горло може з’явитися сухість горла, яка зустрічається при ангіні. Триватиме 3-4 дні.
Потім вірус буде зливатися з носовою рідиною, потрапляти в трахею, а потім в легені, викличе запалення легенів. Цей процес займе від 5 до 6 днів.
При коронавірусній пневмонії з’являється висока температура і важке дихання. Закладеність носа не схожа на нормальну закладеність, з’являється відчуття, що тонете у воді. В цьому випадку слід негайно звернутися до лікаря.

Про профілактику:

Найпоширеніший спосіб заразитися – це доторкатися до людей, тому потрібно часто мити руки. Вірус може жити тільки на ваших руках, протягом 5-10 хвилин. Але за ці 5-10 хвилин може статися що завгодно (ви можете потерти руками очі або доторкнутися до носа).
На додаток до частого миття рук ви можете полоскати горло, щоб усунути або мінімізувати дії мікроб, поки ті ще знаходяться в горлі (перед тим, як потрапити в легені ..).
Будьте уважні і обережні, пийте більше підігрітої води!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *