Робота аеропорту. Міжнародні рейси будуть (ВІДЕО)

Президенти України та Словаччини обговорили роботу аеропорту Ужгород фото

Міжнародний аеропорт Ужгород унікальний тим, що літаки злітають і заходять на посадку через повітряний простір Словаччини.

2 червня завдяки роботі аеропорту в Ужгороді відновили авіасполучення між областю і столицею. Авіаційне життя у Міжнародному аеропорті Ужгород вирує, зроблено чимало ремонтних робіт, які покращують роботу летовища.

Наразі визначили переможця і у тендері щодо реконструкції світлосигнальної системи. Кажуть, роботи почнуть вже у 2022 році. Міжнародний аеропорт Ужгород унікальний тим, що літаки злітають і заходять на посадку через повітряний простір Словаччини. З 2 червня на регулярній основі звідси здійснюється рейс зі столиці до обласного центру Закарпаття і назад. Ціни на політ стартують від 1500 гривень, залежно від завантаженості літака. Зазвичай відлітає та прилітає 72 пасажири. Та без труднощів у роботі летовища не обходиться. Відбувся перший чартерний авіапереліт Ужгород – Салоніки. Та у планах також запровадити регулярні міжнародні рейси. Тож варто сподіватись скоро у кожного буде змога літати до різних країн світу саме із закарпатського обласного центру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *