Ribas Hotels Group розпочав будівництво готельного комплексу на Закарпатті

Ribas Hotels Group розпочав будівництво готельного комплексу на Закарпатті фото

Готельний оператор Ribas Hotels Group (Одеса) розпочав будівництво комплексу WOL.GREEN Polyana на Закарпатті, повідомив засновник Ribas Hotels Group Артур Лупашко,

“Наш новий проєкт WOL.GREEN Polyana ми реалізуємо спільно із девелоперською компанією Arena Bud у Закарпатті. Будівництво вже розпочато”, – повідомив він на фейсбук-сторінці.

WOL.GREEN Polyana – це комплекс на 78 апартаментів із власним SPA та басейном, коворкінгом, фітнес-залом, облаштованими спортивними зонами на природі.

Лупашко нагадав, що формат WOL home+hotel, що реалізується оператором, передбачає для гостей можливість короткострокової та довгострокової оренди. При цьому інвесторам запропоновано бути співвласниками комплексу, придбати апартамент, яким керуватиме компанія Ribas Hotels Group.

“Ми постійно рухаємося та розвиваємо нашу готельну галузь та країну за будь-яких умов і бачимо, що український інвестор готовий вкладати у майбутнє нашої держави”, – додав Лупашко.

Ribas Hotels Group співпрацює (управління, франчайзинг та бронювання) з 26 об’єктами готельно-ресторанного комплексу (міські, пляжні та гірськолижні готелі). Портфель компанії включає бізнес-готелі Wall Street by Ribas та Bossfor by Ribas, готель Wol.121 by Ribas (Одеса), гірськолижний готель Ribas Karpaty (Буковель Івано-Франківської обл.), пляжний комплекс Richard by Ribas (Грибівка Одеської обл.). На етапі проєктування та будівництва наразі перебувають готелі у Львові, Києві, Одесі та інших містах, а також у Польщі.

Загальний номерний фонд мережі становить понад тисячу номерів у різних формах співробітництва у восьми містах та курортних локаціях України.

https://www.facebook.com/100000805840610/posts/5675791135791025/?flite=scwspnss

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *