Рятувальники Закарпаття за добу здійснили 23 виїзди та ліквідували 4 пожежі

пожежа ужгородська лікарня фото

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби станом на 𝟳:𝟬𝟬 𝟬𝟳 липня для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 𝟮𝟯 виїзди. Хибних викликів не зафіксовано.

Щодо обстановки з пожежами:
𝟬𝟲.𝟬𝟳.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 𝟭𝟴:𝟭𝟮 – загорання сухої трави на відкритій території, за адресою: Ужгородський район, с. Оноківці, вул. Зелена. Пожежею знищено суху траву на площі 0,3 Га. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 4-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

𝟬𝟲.𝟬𝟳.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 𝟭𝟵:𝟬𝟱 – пожежа в житловому будинку, за адресою: м. Ужгород, вул. Челюскінців. Пожежею пошкоджено кімнату на площі 1 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

𝟬𝟲.𝟬𝟳.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 𝟮𝟯:𝟮𝟱 – загорання електроопори, за адресою: Хустський район, Синевирська, с.Синевир урочище Замочарь. Пожежею знищено дерев’яну електроопору. На гасіння залучалась одна одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста с. Синевир.

𝟬𝟳.𝟬𝟳.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 𝟬𝟯:𝟮𝟬 – загорання дерев’яної альтанки, за адресою: Хустський район, Керецьківська ТГ, с. Березники. Пожежею знищено дерев’яну альтанку на площі 12 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 12-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява та державного пожежно-рятувального поста с.Довге.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *