Ремонти в місті Ужгород. (Фото)

Ремонт площі Петефі фото 3

Спробуємо сьогодні описати ремонти, що проводяться в місті станом на 4 листопада 2018 року.
Оскільки в соціальній мережі Фейсбук останні декілька місяців не вщухають обговорення ремонтів в нашому місті, то ми теж вирішили не залишатись осторонь цієї теми. Нагадаємо всім, хто ще не приєднався до нашої групи, що зробити це можливо за посиланням: Ужгород. Інформація.

До речі, якщо хтось також ще й має бажання надсилати нам цікаві факти, чи новини, які можуть бути опубліковані нами, то зробити це можливо за посиланням в правому верхньому куті сторінки. Але повернемось до нашої новини.

Ще не так давно ми описували ремонт вулиці Шумної і висловили свою думку як довго він буде відбуватись.

Ремонт Шумна фото 1

ремонт Шумна фото 2

ремонт Шумна фото 6

Наразі ситуація така, як ми і описували – асфальт, по якому їздять автомобілі, вже встановлено, хоча якість його могла би бути кращою, бо, як бачимо, що вже практично на новій дорозі присутні ями.

ремонт Шумна фото 2

Зверніть увагу, що пішохідна зона ще не доведена до завершення і ходити пішки можливо (хоча, це теж ще під питанням бо, як це робити в дощ) тільки з одного боку вулиці.

ремонт Шумна фото 3

ремонт Шумна фото 4

Перейдемо до обговорення ремонтів на площі Петефі. Ось так виглядає ситуація зараз. Трохи помітні зміни, але теж могло бути краще.

Ремонт площі Петефі фото 1

Ремонт площі Петефі фото 2

Ремонт площі Петефі фото 3А це фото для читачів, які цікавились в коментарях, що ж за ліхтарі встановлені на площі Петефі. Макрофото, можна сказати:

Ремонт площі Петефі фото 4

Відкритим залишається питання, – що ж задумали майстри цього разу з велодоріжкою. І коли вона буде доведена до кінця? Чи забудеться?

Ремонт площі Петефі фото 5

Крокуємо на вулицю Капушанську. Тут за останній час майже нічого не змінилось. Заїзд для автівок, і це в неділю, чомусь був зачинений. Можливо через ремонт, хоча техніки не було видно ніякої навколо.

Ремонт Капушанської Ужгород фото

Ремонт Капушанської Ужгород фото 2

Ну, і під кінець, заглянемо на найбільш обговорювану в мережі територію – набережну Незалежності. Стан ремонтів видно по фото. На першому фото саме те місце, що ми описували в статті Історична знахідка в Ужгороді, тобто поки що його не заасфальтували.

Ремонт набережна незалежності Ужгород фото

Ремонт набережна незалежності Ужгород фото 2

Ремонт набережна незалежності Ужгород фото 3

Ремонт набережна незалежності Ужгород фото 4

Ремонт набережна незалежності Ужгород фото 5

Ремонт набережна незалежності Ужгород фото 6

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

7 коментарів для “Ремонти в місті Ужгород. (Фото)”

 1. Що стосується Шумної, то її згідно договору мали б закінчити до кінця року. Так що час ще є. От і подивимось чи встигнуть.

   
  1. Скоріш за все не встигнуть. Там роботи не багато, але дивлячись як вони її роблять по часу, то вона ще затягнеться надовго. А там і морози прийдуть, то ще довше будуть робити.

    
   1. Ще залишився місяць. Як ви і прогнозували не встигнуть відремонтувати. Цікаво чи передбачені якісь штрафні санкції за це ?

     
 2. Ще було зробити фото в районі супермаркета Токіо. Там теж таке наробили, що в дощ пройти неможливо через величезні болота. І для чого такі ремонти робити? Щоб гроші списати?

   
  1. Наступного разу зробимо і біля Токіо. Дякуємо за підказку і побажання.

    
 3. Той ліхтар, що на фото вже встигли поламати і відремонтувати за 64 тисячі гривень. Зробили гіршим , ніж був..

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *