Ремонти та прибирання в місті 18 серпня 2020 року

ремонт освітлення фото

Сьогодні в Ужгороді відновлюють лінії вуличного освітлення на вул. Великокам’яній і мікрорайоні Дравці. Висаджують квіти на площах Георгія Кірпи, Богдана Хмельницького, стрижуть живопліт на площі Дружби Народів.

Косять траву на схилі Православної набережної, на вул. Марії Заньковецької, Собранецькій, Електрозаводській, Івана Панькевича, Тиводара Легоцького, обрізають поросль на кладовищі Барвінок.

Працівники обслуговувальних комунальних підприємств прибирають закріплені за ними території, вночі використовували спецтехніку. Ліквідують стихійні сміттєзвалища на вул. Одеській, Івана Сільвая, Іллі Бродлаковича, 8-го Березня, Олександра Можайського, 34, Олександра Богомольця, 14, Тиводара Легоцького,18,46, Генерала Свободи, Михайла Грушевського, 2, біля Торгової палати.
Триває капітальний ремонт на вул. Капушанській, Івана Анкудінова, площі Шандора Петефі, внутрішньоквартальній території на вул. Капушанській, 149, проводять поточний ремонт на площі Віталія Постолакі, вул. Юрія Гойди, Габора Дойка, Яна Гуса, Антоніна Дворжака, Будителів, Іштвана Дендеші, Малокам’яній і Доманинській.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *