Раз на два тижні екобус курсує по визначеним і заздалегідь анонсованим локаціям і забирає непотріб (ВІДЕО)

Раз на два тижні екобус курсує фото

Сміттєве питання для Ужгорода актуальне – як ніколи! Адже навантаження на всі служби міста зросло через велику кількість переселенців, які проживають тут чи прямують транзитом.

Аби покращити ситуацію, одна з ужгородських фірм з переробки сміття, організувала його вивіз з жилих кварталів. Раз на два тижні екобус курсує по визначеним і заздалегідь анонсованим локаціям і забирає непотріб. Ось такий екобус курсує кожної другої суботи Ужгородом, збираючи сміття у різних локаціях міста.

Розклад заздалегідь оприлюднений у соцмережах, аби люди могли підготуватися! Решту днів – працює на вимогу! Потужність екобусу – у середньому 2 тонни за ходку. Це спільний проєкт із закордонними партнерами, який працює вже понад пів року. Макулатуру звозять на Станцію заготівлі вторсировини, де після розвантаження і зважування, її пресують за допомогою спеціального обладнання. Далі зі спресованої паперової продукції формують тюки однакового розміру.Макулатура, поліетиленова плівка, петпляшки, пластик, скло–на станції заготівлі вторсировини займаються її збором по всій території Закарпаття. Навантаження на усі служби населених пунктів зросло у воєнний час. Адже Закарпаття прихистило чимало переселенців, багато прямували транзитом, то ж сміттєве питання – на часі! Крім того, додалося роботи на станції через розпаковку гуманітарних вантажів на складах. На щастя сміттєвої катастрофи вдалося уникнути!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *