Питання власності Ужгородської дитячої залізниці і Боржавської вузькоколійки розглянуть на сесії Закарпатської облради (ВІДЕО)

Питання власності Ужгородської дитячої залізниці і Боржавської вузькоколійки фото

За таке рішення проголосували члени постійної депутатської комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Наразі візитівка обласного центру – Ужгородська дитяча залізниця – знаходиться на балансі АТ «Укрзалізниця», однак утримувати її державне підприємство не в змозі. Вартість обслуговування локомотивів, вагонів, колії, зарплати працівникам, навчання юних залізничників сягає 3 млн. грн. на рік.

Тому подібні об’єкти передаються територіальним громадам за місцем знаходження. Мала Закарпатська залізниця – одна з найкоротших у Європі і найкоротша в Україні. Відкрита у 1974 році. Через збитковість дитяча вузькоколійка періодично припиняє роботу і працює виключно у літні місяці. За продовження її роботи батьки школярів, які відвідували гурток юних залізничників, навіть влаштовували мітинги. Депутати обласної ради на сесії 28 липня мають намір заслухати представників усіх сторін й прийняти остаточне рішення щодо балансоутримувачів Ужгородської дитячої залізниці та Боржавської вузькоколійки, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *